
| Spalva | Žalias |
| Polių aukštis | 50 mm |
| Gabaritas | 5/8 |
| Dygsnio norma | 160 siūlių / m |
| Tankis | 10080 durpių / m² |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |
![]() Dirbtinės žolės futbolo kilimas Ar norite žaisti futbolą su puikia danga? Veido viduje esantis sintetinis velėnas futbolo laukui gali padaryti jūsų svajonę. Minkštas žolės pluoštas ir geras atsigavimas gali užtikrinti kelių ir odos saugumą. Su geru patvariu, jis turi ilgesnį naudingo tarnavimo laiką nei tikroji žolė. |








Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 50000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžiui, dirbtinės žolės futbolo kilimui ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinės žolės futbolo kilimas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, kaina, kaina















