Šis 3 tonų kinietiškas dirbtinis žolė su ritininiu pakuote, produktą labai lengva įdiegti, kuris gali padaryti jūsų namuose visiškai natūralią atmosferą ir tapti ypatinga lyginant su kitų žmonių namu, taip pat saugos medžiaga nepakenks jūsų vaikams ir naminiams gyvūnėliams, tai geriausias sprendimas jūsų namų dekoravimui.
| Spalva | 3 tonai |
| Krūvos aukštis | 30 mm |
| Matuoklis | 3/8 |
| siūlės | 180 |
| Tankis | 18900 |
| Atsarginė kopija | PP + Net + Sbr LaTeX |
| Pristatymo laikas | 15-20 dienų po indėlio |
| Ritinio plotis | 2m arba 4m arba pritaikyta |
| Ritinio ilgis | 25 m ar pritaikyta |








K: Ar esate gamintojas ar prekybos bendrovė?
A: Esame gamintojas specializuojasi dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys, o mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
K: Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai praėjo 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo testą ir antipireno testą.
Q: Minimalus užsakymo kiekis?
A: 500 kvadratinių metrų.
K: Ką apie laiką?
A: mėginių poreikiai 30 dienų, masinio gamybos poreikiai 20 dienų.
K: Kiek rūšių gali dirbtinį žolę suteikti?
A: Galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžiui, sporto ir žolės plytelėms.
K: Koks yra jūsų FOB uostas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: 3 tonai didelio tankio lengva įdiegti dirbtinį žolių ritinį kraštovaizdžiui, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














