Namų savininkai turi susidoroti su įvairiais reljefo tipais, kai kalbama apie jų kiemų gražinimą. Jie gali susidurti su įvairiomis uolienų formomis, dirvožemio tipais, medžiais ir žalumynais, dėl kurių gali būti sunku sukurti savo svajonių kiemą. JS dirbtinė žolė gali padėti išspręsti šias problemas.
Puiki žalioji dirbtinė veja ištisus metus! Dirbtinės žolės fono išvaizda, prabanga ir prabanga - su minimalia priežiūra. Tinka gyvūnams ir puikiai tinka šeimyninei veiklai, jis idealiai tinka grąžinti „wow“ veiksnį jūsų sodui.
Mes turime platų dirbtinės žolės foną, kad atitiktų visus biudžetus ir skonius. Visi mūsų diapazonai turi tikrovišką išvaizdą ir spalvą. Tai idealiai tinka bet kokiam nugaros ar priekinio sodo dydžiui. Ar turite didelių medžių, kurie sukuria daug atspalvių, todėl žolė tampa sudėtinga augti? Mūsų dirbtinė žolė JS gali būti pritaikyta jūsų sodui.

Produkto Aprašymas
| Polių aukštis / mm | 30 |
| Gabaritas | 3/8 " |
| Siuvinėjimo greitis / m | 240 |
| Tankis | 25200turfs / m² |
| Spalva | 3 tonai |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |
| UV apdorojimas | Taip |
| Ugniai atsparus | Taip |
Produkto privalumai ir taikymas
Turėkite mažiau piktžolių
Reikalauti mažiau nuolatinės priežiūros
Mažiau piktžolių, kuriose galima įsitvirtinti
Lengva valyti naudojant lauko pūstuvo vakuumą
Galima perdirbti eksploatacijos pabaigoje - ekologiškas
Galioja iki 8-10 metų garantija
Neužpildytos žolės atrodo natūralios, ypač su sustiprintais kraštais
Tinka gyvūnams (gyvūnų mišiniai, šlapimas ir smėlis nesumaišomi!)
Yra UV stabilus ir apima siūlus su padidintu šiluminiu našumu

Pakuotė ir pristatymas
Supakuota į ritinius: 2 m arba 4 m pločio, ilgis gali būti pritaikytas.
Pristatymo laikas: 15-20 dienų
Populiarus Žymos: dirbtinės žolės fonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina













