Kadangi vis daugiau sričių susiduria su vandens trūkumu ir sausromis, dirbtinė žolelė yra puiki vandens taupymo alternatyva gamtinei žolei.
Dirbtinės žolės kieme nereikia pjovimo, laistymo, tręšimo ar kenkėjų valdymo, ir ji išlieka žalia ištisus metus. Jis gali toleruoti visą saulę arba bendrą šešėlį vienodai gerai. Jis taip pat yra labai patvarus, daug geriau nei natūralus velėnos.
| Pile aukštis | 30 mm |
| Spalva | 4 tonai |
| Stitch rate | 290 dygsniai / m |
| Matuoklis | 3/8 |
| Tankis | 30450 |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |









K: Ar esate gamintojas ar prekybos bendrovė?
A: Esame gamintojas specializuojasi dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys, o mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
K: Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai praėjo 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 50000 kartų nusidėvėjimo testą ir antipireno testą.
Q: Minimalus užsakymo kiekis?
A: 500 kvadratinių metrų.
K: Ką apie laiką?
A: mėginių poreikiai 30 dienų, masinio gamybos poreikiai 20 dienų.
K: Kiek rūšių gali dirbtinį žolę suteikti?
A: Mes galime sukurti dirbtinę žolę kiemo kraštovaizdžiui, sporto ir žolės plytelėms.
K: Koks yra jūsų FOB uostas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinės žolės kiemas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














