![]() Dirbtinės žolės kokybė Jiangsenas, turėjusio daugiau nei 14 metų, mes teikiame aukštos kokybės dirbtinę dumblą kraštovaizdžio ir sporto srityse, mes turime griežtą kokybės kontrolę, nes manome, kad tik geros kokybės gali laimėti klientus. |
| Pile aukštis | 38 mm |
| Spalva | 4 tonai |
| Stitch rate | 180 siūlių / m |
| Matuoklis | 3/8 colio |
| Tankis | 18900 velėnos / kv.m. |
| Paketas | ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |








K: Ar esate gamintojas ar prekybos bendrovė?
A: Esame gamintojas specializuojasi dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys, o mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
K: Kaip apie jūsų dirbtinės žolės kokybę?
A: Mūsų gaminiai praėjo 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 50000 kartų nusidėvėjimo testą ir antipireno testą.
Q: Minimalus užsakymo kiekis?
A: 500 kvadratinių metrų.
K: Ką apie laiką?
A: mėginių poreikiai 30 dienų, masinio gamybos poreikiai 20 dienų.
K: Kiek rūšių gali dirbtinį žolę suteikti?
A: Galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžiui, sporto ir žolės plytelėms.
K: Koks yra jūsų FOB uostas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinės žolės kokybė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina















