Dirbtinė veja namuose, galite mėgautis savo veja be šunų susidėvėjimo, dažymo ir kvapų. Dirbtinė žolė yra pralaidi, todėl bet koks šlapimo vanduo nuteka per žolės paviršių ir lengvai pašalinamos išmatos; lengva valyti ir išlaikyti be šlapimo porų, kad būtų galima slėpti ir sukurti ligas. Be to, dirbtinės žolės pluoštai dėl to nekenkia. Jūs taip pat neturėsite daugiau purvinų pleistrų, kad pažvelgtumėte ir ne daugiau purvinų pėdų valytumėte prieš šunims leidžiant namo atgal! Kiekviena metų diena gali būti tokia pati.
| Spalva | žalias |
| Polių aukštis | 35 mm |
| Stitch | 160 |
| Gabaritas | 3/8 |
| Tankis | 16800 |
| Parama | PP + Net + Sbr lateksas |
| Ritinio plotis | 2 m arba 4 m arba pritaikyti |
| Ritinio ilgis | 25 m arba pritaikyta |






Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, kurie specializuojasi dirbtiniame kūdikyje „Home Depot“, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžio, sporto ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinė durpė namuose, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














