Geras UV atspalvis JiangSen padarė dirbtinę žolę savo kiemui, jo visžalis spalva gali užtrukti daugelį metų ir gali išsaugoti namų savininkus tūkstančius dolerių, daugybę valandų kiemo darbo ir išsaugoti daug vandens. Namų savininkai su mūsų sintetine žole nereikia pjauti, tręšti, elgtis su gopheriais arba naudoti toksiškas chemines medžiagas, kad išlaikytų savo vejos tobulumą.
| Spalva | Žalias |
| Polių aukštis | 40 mm |
| Gabaritas | 3/8 |
| Dygsnio norma | 160 |
| Tankis | 16800 |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |









Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 50000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinę veją savo kiemui, sporto ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinė veja jūsų kiemui, Kinijai, gamintojams, tiekėjams, gamyklai, didmeninei prekybai, kainai, kainai













