Vis daugiau sodų ir parkų įrengta sintetinė lauko žolė. Inovatyvi išvaizda, daugybė veislių ir daugiafunkcinis funkcionalumas aiškiai tampa natūralios žolės alternatyva. Be to, jis gali būti naudojamas ten, kur natūrali žolė nepadidės.
| Spalva | žalia ir ruda |
| Polių aukštis | 35 mm |
| Stitch | 170 |
| Gabaritas | 3/8 |
| Tankis | 17850 |
| Parama | PP + Net + Sbr lateksas |
| Ritinio plotis | 2 m arba 4 m arba pritaikyti |
| Ritinio ilgis | 25 m arba pritaikyta |







Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžio, sporto ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: lauko sintetinė žolė















