JiangSen mano, kad sodo projektavimas ir statyba jūsų verslui yra viena iš svarbiausių jūsų pastato pristatymo dalių: galų gale pirmasis įspūdis atliekamas paskutinį kartą. Ši lauko durpių žolė yra populiariausia prekė 2018 m., Tai gali padėti jūsų sodui tapti dar gražiau.
| Polių aukštis | 40 mm |
| Gabaritas | 3/8 colių |
| Stitch | 160 m / m |
| Tankis | 16800 |
| Parama | PP + Net + Sbr lateksas |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |








Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti lauko durpių žolę kraštovaizdžio, sporto ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: lauko durpių žolė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina
















