Dirbtinę gyvenamąją velėną paprasčiau. Jūs išleisite kur kas mažiau dirbtinės velėnos priežiūros, nei tai padarysite ant savo tikros žolės, o tai reiškia, kad atlaisvinsite pinigų ir laiko skirti kitiems reikalams. Dirbtinė velėna puikiai tinka tose vietose, kur žaidžia vaikai ir naminiai gyvūnėliai, nes nėra kenkėjų, purvo ar pudros. Ši naujoviška kraštovaizdžio parinkimo priemonė taip pat atspari naminiams gyvūnėliams, todėl gali atsistoti užimtus augintinius ir vaikus.
| Polių aukštis | 50mm |
| Spalva | 4 |
| Matuoklis | 3/8 colių |
| Dygsnio koeficientas | 180 siūlių / m |
| Tankis | 18900 durpių / kv |
| Pakuotė | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25m |



Kl .: Ar esate gamintojas, ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, kurie specializuojasi dirbtinės žolės gamyboje, patys gaminame žaliavą, o mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Kl .: Kaip jūsų produktų kokybė?
A: Mūsų produktai išlaikė 3000 valandų atsparumo UV spinduliams bandymą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo testą ir antipireno testą.
K: Minimalus užsakymo kiekis?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas: O kaip pristatymo laikas?
A: Mėginiui reikia 30 dienų, masinei gamybai - 20 dienų.
Kl .: Kiek rūšių dirbtinės žolės galite pateikti?
A: Mes galime aprūpinti dirbtine gyvenamąja velėna, sportu ir žolės plytelėmis.
Kl .: koks yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: gyvenamosios velėnos, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














