Nesvarbu, ar esate pavargę nuo pjovimo, piktžolių ir tręšimo, ar jūsų kiemas nepadeda auginti natūralios žolės, „JiangSen“ turi reikiamų sprendimų. Mūsų dirbtinė žolė, skirta kieme, atrodo ir jaučia autentišką, ir mes turime platų pasirinkimų pasirinkimą, kad jūsų veja atrodytų geriausiai.
| Polių aukštis | 50 mm |
| Spalva | 4 |
| Dygsnio norma | 180 |
| Gabaritas | 3/8 |
| Tankis | 18900 |
| Paketas | ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |








Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinę žolę kieme, sporto ir žolės plytelėse.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: rūko žolė kieme, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














