Dirbtinė golfo žolė tampa vis populiaresnė galimybe, nes sumažina techninės priežiūros poreikius ir darbo sąnaudas bei didina žaidimo laiką kursuose. Sintetinė durpė suteikia nuoseklų žaidimo paviršių, kurį „greenkeepers“ stengiasi sukurti su natūraliomis žolėmis, o golfo žaidėjai galės mėgautis visais metais, nepaisant oro sąlygų.
| Spalva | Žalias |
| Polių aukštis | 10mm / 15mm |
| Dygsnio norma | 300 siūlių / m |
| Gabaritas | 3/16 |
| Tankis | 63000 vėžių / m² |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |








Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžiui, dirbtiniam golfo garsui ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinis golfo žolė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














