Dirbtinis žolės sintetinis vejos velėnas yra naudojamas įvairioms veikloms, nes žemė gali būti naudojama ištisus metus, nesumažinant eksploatacinių savybių. Dirbtinės žolės atnaujinimas ir keitimas taip pat yra veiksmingi būdai, kaip iš karto perduoti teritoriją ir būti paruošti naudojimui. Ne daugiau laukia, kol žolė augs.
Sintetinės vejos nežudys nuo vasarą deginančios šilumos ar žiemos šaltos šalčio. Šiandienos dirbtinės žolės produktai gali apdoroti elementus, įskaitant degančią vasaros šilumą, neišdžiūvę ir mirę. Tipiškas šiandienos gaminių tarnavimo laikas yra 8-10 metų.
Tikroji žolė tampa netinkama, kai oras užtrunka blogiausiam. Kita vertus, dirbtinis žolės sintetinis vejos velenas yra tinkamas naudoti ištisus metus. Taigi golfo žaidėjai neprivalo savo klubų įdėti į saugyklą. Mes visi žinome, kad golfo aikštynai gali apimti akras. Tai gali būti košmaras priežiūrai! Dirbant su dirbtine žole nereikia investuoti į vejapjovę, kad atliktumėte darbą.

Produkto Aprašymas
| Polių aukštis / mm | 10/15 |
| Spalva | Žalias |
| Gabaritas | 3/16 " |
| Siuviniai / m | 300 |
| Tankis | 63000turfs / m² |
| Parama | Dvigubas PP + SBR lateksas |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |
| UV apdorojimas / atsparus ugniai | Taip |
Produkto privalumai ir taikymas
Ekologiškas
Išskirtinis drenažas
Nėra skylių ar nusidėvėjusių zonų
Minkštas, suderinamas paviršius pagal žaidimo įrangą
Prieinamumas visiems žmonėms
Švaresnė žaidimų aplinka
Sumažintas priežiūros darbas
Mažesnės priežiūros išlaidos
Medžiagos patvarumas
Atsparumas oro sąlygoms
Estetiškai malonu su natūraliu išvaizdu
Pritaikymo parinktys

Pakuotė ir pristatymas
Supakuota į ritinius: 2 m arba 4 m pločio, ilgis gali būti pritaikytas.
Pristatymo laikas: 15-20 dienų

Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, kurie specializuojasi dirbtinės žolės sintetinės vejos viduje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžio, sporto ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinė žolė sintetinė veja, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














