Dirbtinis teniso žolė
Mes siūlome įvairių dirbtinės žolės teniso kortų paviršių, suteikiant Jums galimybę statyti savo dirbtinį teniso kortą.
Dirbtinė žolė „Jiangsen“ turi įvairius paviršiaus tipus, kad padėtų jums greičiau ar lėčiau žaisti.
Mes galime suteikti jūsų pasirinktą žolę pagal individualius ritinio ilgius, kad atitiktų tikslią jūsų teniso aikštelės dydį.
Tai lengva rasti sunkų teismą žaisti - tai labiausiai paplitęs paviršius teniso kortai Jungtinėje Karalystėje. Bet jei ieškote ko nors kitokio, kuris suteikia neįprastą žaidimo patirtį, sintetinis žolės kiemas yra puikus.
Dirbtinis Tenisas Žolė yra mažai priežiūros (tai taip pat daro mažą kainą gyventi) ir pigiai įdiegti. Jis greitai išleidžia vandenį, todėl tampa paviršiniu oru.

Produkto Aprašymas
| Polių aukštis / mm | 10 |
| Gabaritas | 3/16 " |
| Siuvinėjimo greitis / m | 240 |
| Tankis | 50400turfs / m² |
| Parama | Dvigubas PP + Sbr lateksas |
| Spalva | Žalia, mėlyna, raudona |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 25 m |
| Ritinio ilgis | 2m / 4m |
| UV apdorojimas / atsparus ugniai | Taip |
Produkto privalumai ir taikymas
Jaučiasi tikra žolė
UV apsaugotas ir atsparus atspalviui
Užklijuokite nemokamai
Atsparus ugniai
Nėra laistymo, pjovimo, trąšų ir sumažinto herbicidų ir pesticidų naudojimo
Numatomas produkto naudojimo laikas 8-10 metų
Lengva įdiegti
et-friendly
Turi izoliacinį poveikį terasoms ar balkonams ir taip sumažina energijos suvartojimą

Pakuotė ir pristatymas
Supakuota į ritinius: 2 m arba 4 m pločio, ilgis gali būti pritaikytas.
Pristatymo laikas: 15-20 dienų
Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie dirbtinį teniso žolės kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 50000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžio, sporto ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinis teniso žolė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














