Dirbtinė vejos veja teniso kortams jau daugelį metų yra vis dar populiari alternatyva išlaikyti tikruosius žolės kiemus, ji suteikia didesnį šoko sugeriamumą ir žaidėjo komfortą; kietesnis žaidimo paviršius, nei kietasis teismas; natūrali ir patraukli išvaizda; ir kai įrengta virš kelio, didesnė ekonomika.
| Polių aukštis | 10 mm |
| Spalva | Žalias |
| Stitch | 240 / m |
| Gabaritas | 3/16 colių |
| Tankis | 50400 |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |



Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 5000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Mes galime suteikti dirbtinės vejos vejos kraštovaizdžio, sporto ir žolės plytelėms.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinės vejos veja, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














