Parduodama plastiko žolė buvo susijusi su įspūdinga nauda, kurią nenumatė įprasti teniso kortai. Sintetinės medžiagos, naudojamos dirbtiniam velėnos gamybai tenisui, yra sujungtos, kad būtų sukurtas realus žaidimo paviršius, kuris pagerina rezultatus ir skatina saugumą teismuose. Vienas iš labiausiai patrauklių privalumų, kylančių iš žvyro ar tikrosios žolės teismo, į dirbtinį teniso kortą yra tai, kad tai yra beveik pusė ar net mažiau nei pusė išlaikymo. Taip yra todėl, kad sintetinių žolių kiemas nereikia būti šepečiu, rakele ar piktžolėmis, kad būtų galima išlaikyti žaidžiamą paviršių po kiekvieno naudojimo.
| Pile aukštis | 10 mm |
| Spalva | žalias |
| Matuoklis | 3/16 |
| Stitch rate | 240 |
| Tankis | 50400 |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |









K: Ar esate gamintojas ar prekybos bendrovė?
A: Esame gamintojas specializuojasi dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys, o mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
K: Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai praėjo 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 50000 kartų nusidėvėjimo testą ir antipireno testą.
Q: Minimalus užsakymo kiekis?
A: 500 kvadratinių metrų.
K: Ką apie laiką?
A: mėginių poreikiai 30 dienų, masinio gamybos poreikiai 20 dienų.
K: Kiek rūšių gali dirbtinį žolę suteikti?
A: Galime suteikti dirbtinę žolę kraštovaizdžiui, sportui, plastikinei žolei parduoti ir žolės plytelėms.
K: Koks yra jūsų FOB uostas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: plastikinė žolė pardavimui, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














