| Dirbtinė žolė lauko sąlygomis Dirbtinis žolės lauko gyvenimas gali būti jūsų ilgalaikė investicija, padirbtų durpių nereikia laistyti ar pjauti kaip natūrali veja, tiesiog reikia valyti netikrą veją vandeniu. Be to, su pigia kaina, tai sutaupys daug pinigų ir laiko. Dirbtinis žolės dekoras tinka beveik bet kokio tipo interjero išdėstymui. Tai unikalus papildymas bet kurioje patalpoje, kur pageidaujamas lauko pojūtis. Nesvarbu, ar jis naudojamas kaip kiliminė danga, apmušalai ar sienos akcentai, unikali aplinka, kurią ji sukuria, leidžia suvokti lauko viduje. Jis gali būti lengvai pakeistas į kitų tipų kilimus ar dangas, jei namų savininkas nori sukurti sezoninį poveikį. Su natūralia veja, jūs visada turėsite kovoti su paukščiais, graužikais ir kitais kenkėjais, patekusiais į jūsų kiemą, ieškodami maisto šaltinių ir padengti. Tačiau dirbtinės žolės lauko sąlygomis naudojama sintetinė medžiaga neveikia taip pat, kaip natūralūs pluoštai. Tai leidžia jai atgrasyti nuo baisių būtybių.
|
Produkto Aprašymas
| Šilumos aukštis / m | 40 |
| Gabaritas | 3/8 " |
| Siuvinėjimo greitis / m | 180 |
| Tankis | 18900turfs / m² |
| Parama | PP audinys + tinklelis + žalias lateksas |
| Paketas | Ritininis paketas |
| Ritinio plotis | 2m / 4m |
| Ritinio ilgis | 25 m |
| Atsparumas ugniai | Taip |
| UV apdorojimas | Taip |
Produkto privalumai ir taikymas
Tai lengva valyti
Atrodo ir jaučiasi tikra žolė
kiekvieną dieną kasdien
Vaikai ir malonus, jei esate alergiškas žolių žiedadulkėms
Nėra daugiau fussing, kasimo ar pjovimo
Bea augintiniai gali žaisti be purvinų netvarka
Jūsų sodas visada pasiruošęs pramogoms ar atsipalaiduoti
Daugiau nei mūsų vejos krašto
Pakuotė ir pristatymas
Supakuota į ritinius: 2 m arba 4 m pločio, ilgis gali būti pritaikytas.
Pristatymo laikas: 15-20 dienų

Klausimas: Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojai, dirbantys dirbtinėje žolėje, gaminame žaliavą patys ir mūsų produktai yra populiarūs visame pasaulyje.
Klausimas. Kaip apie jūsų produktų kokybę?
A: Mūsų gaminiai išlaikė 3000h anti-UV testą, RoHS testą, 50000 kartų nusidėvėjimo bandymą ir antipireno testą.
Q: Minimalus kiekio užsakymas?
A: 500 kvadratinių metrų.
Klausimas. Ką apie pradžios laiką?
A: Pavyzdžiui reikia 30 dienų, masinei gamybai reikia 20 dienų.
Klausimas: Kiek dirbtinės žolės gali suteikti?
A: Galime suteikti dirbtinės žolės lauko, sporto ir žolės plyteles.
Klausimas. Kas yra jūsų FOB prievadas?
A: Šanchajaus uostas.
Populiarus Žymos: dirbtinė žolė lauko sąlygomis, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina















