Gera dirbtinė veja gali būti panaši į importuojamų produktų kokybę, gerokai didesnė už žemos klasės žolę, ir daug mažesnė kaina nei importuojamoms durpėms, kurias gali patirti masės. Tai vadinama „pasaulio kokybe, vidaus kaina“. Jis pritaikytas įstatymo poreikiams, kad galėtų vykdyti įstatymus, taigi jis turi didžiulę erdvę plėtrai. Šiuo metu rinkos plėtra palaipsniui nukreipta į šį lygį.

| Polių aukštis | 30 mm |
| Spalva | 4 Spalvos |
| dygsnio | 180 / m |
| matuoklis | 3/8 |
| tankis | 18900turfs / m2 |
| Parama | PP + Net + Sbr lateksas |
| Ritinio plotis | 2 m arba 4 m arba pritaikyti |
| Ritinio ilgis | 25 m arba pritaikyta |
Daugiafunkcinis
Tinka bet kokiai programai
Patvarus ir tvirtas
Momentiniai ir panašūs į gyvenimą
Nėra priežiūros

Aukštos kokybės kokybės kraštovaizdžio sodo dekoratyvinė dirbtinė žolė
1.Landinio sodo dekoratyvinis,
2.UV Atsparumas PE Monofilamentas & PP garbanotas siūlas
3.Jūsų aukštis: yra įvairių aukščių
Medžiaga: Pagaminta iš perdirbtos medžiagos;
Naudojimo vietos: žaidimų aikštelės, šuoliai-pilys, laipiojimo-Waals, aplink planšetinį kompiuterį,…
Privalumai: puikus atsparumas smūgiams, apsauga nuo kritimo iki 1,45 m, vandens pralaidumas, greitai džiūstantis, triukšmo slopinimas, higieniškas, greitai montuojamas, lengvai valomas, neslystantis, atsparus saulei ir lietui. Taip pat
Standartinės spalvos: raudona, žalia, ruda, juoda.
Specialios spalvos: pilka, mėlyna, žolė žalia, miško žalia arba pilna spalvų
Populiarus Žymos: dirbtinės durpės įmonės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, kaina, kaina












