Dirbtinė durpė gali būti naudojama tokiose sporto srityse, kaip kilimo ir tūpimo takai, futbolo laukai, teniso kortai, beisbolo laukai, ledo ritulio laukai, vartai, golfo aikštynai, krepšinio aikštelės, tinklinio aikštelės, badmintono aikštelės ir „softball“ aikštelės. Jis taip pat gali būti taikomas visapusiškoms renginių vietoms aikštėje, vietoje ir mokyklose, vaikų darželiuose ir vaikų darželiuose. Kaip ir žalias kelių, geležinkelių, bendruomenės žalumos, stogų ir kiemų apdaila. Pagrindinės jos žaliavos: PE (polietilenas, daugiausia naudojamas sporto srityse), PA (natūraliai importuotas nailonas Korėjoje, sporto ir laisvalaikio vietos), PP (polipropilenas, daugiausia garbanotas, naudojamas laisvalaikio vietose). Aplinkai nekenksmingas, be teršalų ir be taršos.

| Polių aukštis | 35 mm |
| Spalva | 4 spalvos |
| dygsnio | 160 m / m |
| matuoklis | 3/8 |
| tankis | 16800 |
| Parama | PP + Net + Sbr lateksas |
| Ritinio plotis | 2 m arba 4 m arba pritaikyti |
| Ritinio ilgis | 25 m arba pritaikyta |
Daugiafunkcinis
Tinka bet kokiai programai
Patvarus ir tvirtas
Momentiniai ir gyvi
Nėra priežiūros

Kodėl rinktis mus?
„Jiangsen“ jau daugiau nei 11 metų gamina ir eksportuoja geriausios kokybės dirbtinę žolę daugiau nei 50 šalių (JK, JAV, Australija, Meksika, Saudo Arabija, Naujoji Zelandija) ir dabar didžiuojamės galėdami pristatyti jums smulkiai sureguliuoti geriausių kokybės dirbtinių kraštovaizdžio sprendimai.
Mes turime apie 80 darbuotojų gamykloje, kuri yra apie 8600 kvadratinių metrų. Mes taip pat turime profesionalių technikų, kad patikrintume mašiną ir profesionalų QC personalą. Gamybos tvarkaraštis yra išdėstytas kiekvienai gamybos linijai, kad būtų užtikrintas netikėtas laikas. Mūsų savivaldybė teikia tvirtą paramą produktų asortimento plėtrai ir plėtrai.
APIE MUS:
Mūsų patyrusi profesionalų komanda dirbs su jumis, kad sukurtų dizainą, kuris papildytų jūsų turtą ir puikiai atitiktų jūsų skonį.
Mūsų šūkis: pristatyti rinkai patvariausią, ilgiau trunkančią, be priežiūros ir gyvybei reikalingą žolę.
Populiarus Žymos: žolės imitacija, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina














